תל אביב

הירקון 102

ממש פשוט להסביר למה לגור בת"א, תל אביב העיר העברית הראשונה, מהמתקדמות בעולם, אוירת החופש הבלתי נגמרת, השיא הקולנארי, השיא הטכנולוגית, השיא התרבותי והחברתי של מדינת ישראל. יחודה של העיר בא לידי ביטוי בהון האנושי ובנגישות שלה לכל מקום.

המיקום

חלומו של כל אחד לגור על חוף הים של ת"א, מדובר בפיסת קרקע הכי מבוקשת בישראל. רחוב הירקון הינו הרחוב המבוקש והיקר ביותר במדינת ישראל ממוקם בין מלונות היוקרה לשגרירויות עולם. רחוב הירקון 102 פינת מנדלי מוכר ספרים, צמוד למלון דן ההיסטורי ובין מלון הילטון לדיוויד אינטרקונטיננטל, במרחק נשימה מהלב הפועם של ת"א האורבני .
הקרבה לים, למרכז העיר, ליפו ולנמל הופכות את הפרויקט לפרויקט סמפל שמתאים לאוכלוסיה ספציפית מאוד.

הפרויקט

הפרויקט כולל 27 דירות יוקרה שמתוכם 10 דירות במבנה לשימור, 17 דירות בבניין המודרני הכולל
חלונות מסך צופות לים התיכון. הדירות פתוחות לכל הכיוונים היוצרות נוף ואור טבעי. קווי המתאר של הבניין מצופים במרפסות מעוגלות המשתלבות עם המבנה לשימור ויוצרת זרימה הרמונית – אדריכלות אותנטית, עכשווית ומתוחכמת.

הקודם
הבא

7
קומות

17
דירות

10
דירות בשימור

4-5
חדרים

yaniv-pardo

האדריכל

לאדריכל יניב פרדו נסיון רב בלספר סיפור עי ידי אדריכליות עם מגוון פרויקטים בנדל"ן מגורי, מלונאי, מבני ציבור חדשנים, מבני קהילה במבנים מודרניים ומבנים לשימור.
החזון האדריכלי שיניב מתכנן ומעצב בא לידי ביטוי בשילוב המבנים עם הסביבה הן במראה החזותי של הפרויקט והן בבחירת החומרים המדברים עם הסביבה תוך כדי התייחסות הפיזיולוגית, ביולוגית, פסיכולוגית ופילוסופית המספקות חדשנות פורצת דרך בנוף הישראלי.
עיצוב הפרויקט בהשראת השונית אלמוגים בקרקעית הים בשילוב גלי הים המעוגלות המעצבות את חזית הפרויקט, עם שמיים כחולים המוקרנים על גבי החלונות מסך המדמות את הים הכחול והגלים הרכים, פיס אומנותי שמכל זווית נחשפים לצורה שונה ומעניינת.הסטנדרטים הבלתי מתפשרים התואמים את חזון האדריכל יניב פדרו האחראי על מספר לא מבוטל של אייקונים ארציים ובינלאומיים במטרה ליצור חוויה אסתטית בתחושה שאין שני לה.

תכניות קומה

EDMOND סטנדרט

כחלק מהחזון ההוליסטי של החברה לקחנו אחריות על כל פינה ופינה בבית ותיכננו בצמוד עם החברות המובילות בעולם ועם צוות אדריכלים ומהנדסי הפרויקטים חבילות גמרים משודרגים, מערכות חדשנות הכוללות בית חכם לנוחות שלא תוכלו לחזור ממנה. עם זאת התאמנו מערכות מטבחים ומערכות ריהוט עם טובי המעצבים בינלאומים. אנו מאמינים בלשמר את הקו העיצובי של הפרויקט ולספק לדיירי הפרויקט טכנולוגיה ועיצוב חסר פשרות, בתהליך נוח בליווי בעלי המקצוע מובילים. קחו לכם נשימה ותהנו מהקולקציות של טובי המעצבים בעולם.

חבילות גמרים משודרגות

הקודם
הבא

חבילת מטבחים

הקודם
הבא

חבילת חדשנות ובית חכם

הקודם
הבא

חבילת ריהוט

הקודם
הבא
© 2019 All Rights Reserved

התקשר עכשיו לטלפון *8394*
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: