לוינסקי 61 תל אביב

בין המרכזים התרבותים של העיר, הבימה, היכל התרבות לבין בתי קפה האורבנים המאפיינים את העיר.
חווית מגורים ת"א אורבנית, ססגונית ותרבותית המספקת השראה לדייריה.
המרכז הפסטורלי של לב תל אביב בשילוב של אוכלוסייה מגוונת המעוניינים באותנטיות אורבנית לצד פרויקט מודרני עם שורשים תל אביבים. אוירה העשירה של שוק הכרמל שבו נמצא כל הטוב שרק תחלום.

המיקום

קורנר מרקט ממוקם באיזור המתפתח ביותר של ת"א. הצומת מחברת את החלקים הצבעונים והמגניבים ביותר של העיר.
מצעד אחד שוק לוינסקי וצדו השני גן החשמל. חיבור של אופנה לקולינריה, גלריות ולברים אותנטיים.  5 דקות מצפון רחוב רוטשילד, 5 דקות מדרום מפלורנטין, 7 דקות ממערב מחוף הים, 7 דקות ממזרח אילון, הפינה שמחברת את כל העיר.לוקיישין הסוחף אחריו צעירים ישראלים מכל הארץ ותירות מכל העולם. לא סתם נבחר כאחד המקומות המעניינים ביותר   לחיות ולבקר בהם על ידי Trip Advisorצמוד לפרויקט שוכן שוק לוינסקי עם ניחוחות התבלינים, המסעדות והברים היוצרים מנות מהחומרי גלם האיכותים וטריים.

הפרויקט

פרויקט בן 7 קומות, 27 דירות כולל קומת מסחר. הפרויקט תוכנן בחשיבה על הפרטים הקטנים ביותר ברמה האדריכלית, מעצבי פנים ומעצבי מותג. החלל הציבורי ב Corner Market מובדל מהמולת הרחוב ויוצר תחושה אינטימית גם בחצר פנימית שקטה. הדירות בגדלים של 30 – 50 מ"ר, מעוצבות בסגנון מודרני – תעשייתי בגווני לבן, אפור שחור בשילוב תאורה חמה ורכה.

7
קומות

27
דירות

1
קומת מסחר

2-3
חדרים

הקודם
הבא
corner-market3-big

אדריכלות

אלישע רובין אדריכלים בע"מ אחראי על הקונספט ייחודי שפיתחה חברת הנדל"ן אינהאוס היוצר מבני מגורים מעוצבים במיקומים אטרקטיביים בעלי פוטנציאל השבחה גבוה במרכזי ערים בארץ. המבנים של Corner Market מציעים חווית מגורים המוכרת בערים תוססות דוגמת ניו יורק, לונדון, פריז וברלין וכוללת עיצוב מוקפד, חלל פנימי אינטימי עם חיבור בין ישן לחדש, מגורים שמגדירים תרבות.

תכניות קומה

סטנדרט ללא פשרות

כחלק מהחזון ההוליסטי של החברה לקחנו אחריות על כל פינה ופינה בבית ותיכננו בצמוד עם החברות המובילות בעולם ועם צוות אדריכלים ומהנדסי הפרויקטים חבילות גמרים משודרגים, מערכות חדשנות הכוללות בית חכם לנוחות שלא תוכלו לחזור ממנה. עם זאת התאמנו מערכות מטבחים ומערכות ריהוט עם טובי המעצבים בינלאומים. אנו מאמינים בלשמר את הקו העיצובי של הפרויקט ולספק לדיירי הפרויקט טכנולוגיה ועיצוב חסר פשרות, בתהליך נוח בליווי בעלי המקצוע מובילים. קחו לכם נשימה ותהנו מהקולקציות של טובי המעצבים בעולם.

חבילות גמרים משודרגות

הקודם
הבא

חבילת מטבחים

הקודם
הבא

חבילת חדשנות ובית חכם

הקודם
הבא

חבילת ריהוט

הקודם
הבא
© 2019 All Rights Reserved

התקשר עכשיו לטלפון *8394*
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: