תל אביב

טרומפלדור 48

ברחוב טרומפלדור צמוד לגן מאיר, הראיה הירוקה של מרכז ת"א. לבלפור, בין רוטשילד למלצ"ט. הפרויקט אחרי קבלת היתר והבנייה בעיצומה.

המיקום

7 דקות מחוף הים, 5 דקות מדיזנגוף ובסמוך המרכזים התרבותיים של העיר, הבימה, היכל התרבות לבין בתי קפה האורבנים המאפיינים את העיר. חווית מגורים ת"א אורבנית, ססגונית ותרבותית המספקת השראה לדייריה. המרכז הפסטורלי של לב תל אביב בשילוב של אוכלוסייה מגוונת המעוניינים באותנטיות אורבנית לצד פרויקט מודרני עם שורשים תל אביבים. אוירה העשירה של שוק הכרמל שבו נמצא כל הטוב שרק תחלום.

 

הפרויקט

פרויקט תמ"א 38 חיזוק ובניה הכולל תוספת של 8 דירות ציוריות במפרט גבוה. פרויקט בן 6 קומות ו 16 דירות בעלות מפרט גבוה. דירות 4 – 5 חד' ופנטהאוזים. העיצוב והתכנון המשלים של הדירות מספק גמרים משודרגים ועד בריכות לדיירי הפנטהאוזים שיהנו מחוויה של מלון בוטיק בליבו של הלב של ת"א. מתאים לאוהבי לב העיר.

6
קומות

16
דירות

כולל
חנויות

2-5
חדרים ופנטהאווזים

הקודם
הבא
uiiyt4

אדריכלות

יוסי שור אדריכלים משרד מוביל בהתחדשות עירונית בלב העיר העברית הראשונה. הנסיון והמוניטין עם ההבנה של צרכי הדיירים במרכז העיר מכתיב לבל חדש של עיצוב מודרני אורבני לצד יוקרה טכנולוגית.

תכנון הפרוייקיטים על ידי קווים ישרים ומראה נקי מכתיב את סטנדרט האדריכלות האורבנית המודרנסטית כחלק מחזון האדריכלי והיזממי.

השילוב של חומרי הגלם המשלימים אחד את השני מחבר את כל החלקים יחד לחוויה הוליסטים ספציפים לצרכי הדיירים.

תכניות קומה

סטנדרט ללא פשרות

כחלק מהחזון ההוליסטי של החברה לקחנו אחריות על כל פינה ופינה בבית ותיכננו בצמוד עם החברות המובילות בעולם ועם צוות אדריכלים ומהנדסי הפרויקטים חבילות גמרים משודרגים, מערכות חדשנות הכוללות בית חכם לנוחות שלא תוכלו לחזור ממנה. עם זאת התאמנו מערכות מטבחים ומערכות ריהוט עם טובי המעצבים בינלאומים. אנו מאמינים בלשמר את הקו העיצובי של הפרויקט ולספק לדיירי הפרויקט טכנולוגיה ועיצוב חסר פשרות, בתהליך נוח בליווי בעלי המקצוע מובילים. קחו לכם נשימה ותהנו מהקולקציות של טובי המעצבים בעולם.

חבילות גמרים משודרגות

הקודם
הבא

חבילת מטבחים

הקודם
הבא

חבילת חדשנות ובית חכם

הקודם
הבא

חבילת ריהוט

הקודם
הבא
© 2019 All Rights Reserved

התקשר עכשיו לטלפון *8394*
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: