תל אביב

מאייר און | רוטשילד 32

ברגרואין רזידנשל יוזמת מגדל היוקרה “מאייר על רוטשילד” מתנשא ל 43 קומות העומד בתו התקן הירוק האמריקאי, מקנה חיסכון באנרגיה על ידי שימוש באלמנט הצללה מיוחד ובמי מזגנים להשקאת הצמחייה. בנוסף, בכל קומה קיימים משפכי מחזור נפרדים לזכוכית, נייר ופלסטיק.

המיקום

מגדל יוקרה במיקום הטוב בתל אביב - שדרות רוטשילד

מגדל היוקרה “מאייר על רוטשילד” ממוקם בשדרות רוטשילד 36, בצומת הרחובות רוטשילד ואלנבי. בסמוך לצידו המערבי הפונה אל הים התיכון, מצויים מרכזי פיננסים ובנקאות, שוק הכרמל, והשכונות הוותיקות נחלת בנימין ונווה צדק. צידו הצפוני של המגדל פונה אל המרכז התרבותי של תל אביב, ובו בין היתר תיאטרון “הבימה” ובית האופרה החדש. מן העבר המזרחי ניתן יהיה להשקיף על פני המטרופולין והרחק עד להרי יהודה, ואילו מהצד הדרומי בולטת העיר העתיקה של יפו. מיקומו של המגדל בלב תל אביב, יציב את דייריו בסמיכות למרכזי הבילוי, התרבות והקולינריה של העיר, וכמו כן במרחק הליכה מהים.

הפרויקט

מגדל היוקרה “מאייר על רוטשילד” מתנשא ל 43 קומות העומד בתו התקן הירוק האמריקאי, מקנה חיסכון באנרגיה על ידי שימוש באלמנט הצללה מיוחד ובמי מזגנים להשקאת הצמחייה. בנוסף, בכל קומה קיימים משפכי מחזור נפרדים לזכוכית, נייר ופלסטיק.

הפרויקט כולל לובי מפואר כולל גלרית אומנות, בריכת שכיה אולימפית, ספא, מועדון דיירים, חדרי יין וסיגרים פרטים, חניות, וממרכז מסחרי לטובת הדיירים.

מאייר און רוטשילד מגדל אייקוני מכתיב את סטנדרט המגדלים בישראל.

הקודם
הבא
Iconic-Architecture-3-Richard-Meier

ארכיטקט ריצ’ארד מאייר

הארכיטקט האמריקאי ריצ’ארד מאייר נבחר לתכנן את מגדל המגורים החדש בלב שדרות רוטשילד בתל אביב. בשנת 1984 היה מאייר לאדריכל הצעיר ביותר שזכה בפרס פריצקר, הנחשב לפרס הנובל של ענף האדריכלות, ומאז הוסיף לרפרטואר עוד מאות פרסים ועיטורי כבוד עבור מבנים שתכנן ברחבי העולם. על יצירותיו הגדולות והמוכרות נמנים בין היתר: מרכז גטי בלוס אנג’לס, בית דאגלאס במישיגן, המוזיאון לאומנות מודרנית בברצלונה ומגדלי רחוב פרי במנהטן.
ריצ’ארד מאייר נחשב לאחד ממוביליה של מגמת המודרניזם המאוחר (The Late Modernist Trend). הצבע הלבן שמאפיין את המבנים שתכנן, משווה להם פתיחות ושקיפות מרבית, לצד נוכחות ופאר אל מול קו הרקיע. מבנים אלו מעוררים השראה והערכה בהיותם מנצלים את התאורה הטבעית, ומתמזגים בצורה מיטבית עם הרקע והסביבה. בד בבד, השימוש בקירות זכוכית נרחבים מקנה ניצול מיטבי של אור היום ומספק נוף פנוראמי מרהיב, בעוד המבנה מעורר תחושת טוהר וניקיון.
אסטרטגיית התכנון של מאייר משקפת את תפיסת עולמו הארכיטקטונית, ומובילה ליצירת מבני מגורים ידידותיים לסביבה, כך שלמרות היותם מתנשאים לגובה רב וניחנים בנוכחות חזקה, הם אינם משתלטים על סביבתם אלא תורמים לה.

סטנדרט ללא פשרות

כחלק מהחזון ההוליסטי של החברה לקחנו אחריות על כל פינה ופינה בבית ותיכננו בצמוד עם החברות המובילות בעולם ועם צוות אדריכלים ומהנדסי הפרויקטים חבילות גמרים משודרגים, מערכות חדשנות הכוללות בית חכם לנוחות שלא תוכלו לחזור ממנה. עם זאת התאמנו מערכות מטבחים ומערכות ריהוט עם טובי המעצבים בינלאומים. אנו מאמינים בלשמר את הקו העיצובי של הפרויקט ולספק לדיירי הפרויקט טכנולוגיה ועיצוב חסר פשרות, בתהליך נוח בליווי בעלי המקצוע מובילים. קחו לכם נשימה ותהנו מהקולקציות של טובי המעצבים בעולם.

© 2019 All Rights Reserved

התקשר עכשיו לטלפון *8394*
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: