תל אביב

ג'ורג' אליוט 3

בין המרכזים התרבותים של העיר, הבימה, היכל התרבות לבין בתי קפה האורבנים המאפיינים את העיר. חווית מגורים ת"א אורבנית, ססגונית ותרבותית המספקת השראה לדייריה. המרכז הפסטורלי של לב תל אביב בשילוב של אוכלוסייה מגוונת המעוניינים באותנטיות אורבנית לצד פרויקט מודרני עם שורשים תל אביבים. אוירה העשירה של שוק הכרמל שבו נמצא כל הטוב שרק תחלום.

המיקום

ברחוב גורג אליוט הספרותי ממוקם פרויקט שקט בין שיינקין לבלפור, בין רוטשילד למלצ"ט.
מיקום סופר אטרקטיבי לאוהבי לב העיר הבוגרים.

הפרויקט

פרויקט תמ"א 38 חיזוק ובניה הכולל תוספת של 8 דירות ציוריות במפרט גבוה.  פרויקט בן 6 קומות ו 16 דירות בעלות מפרט גבוה. דירות 2 – 4 חד' ופנטהאוזים, הפרויקט אחרי קבלת היתר והבנייה בעיצומה. העיצוב והתכנון המשלים של הדירות מספק גמרים משודרגים ועד בריכות לדיירי הפנטהאוזים שיהנו מחוויה של מלון בוטיק בליבו של הלב של ת"א. מתאים לאוהבי לב העיר המשודרגים.

 

6
קומות

16
דירות

2-5
חדרים

כולל
חנויות

הקודם
הבא
hjjg5

אדריכלות

בני מולכו אדריכלים משרד מוביל בהתחדשות עירונית בלב העיר העברית הראשונה. הנסיון והמוניטין עם ההבנה של צרכי הדיירים במרכז העיר מכתיב לבל חדש של עיצוב מודרני אורבני לצד יוקרה טכנולוגית.

השילוב של חומרי הגלם המשלימים אחד את השני מחבר את כל החלקים יחד לחוויה הוליסטים ספציפים לצרכי הדיירים.

תכניות דירה

סטנדרט ללא פשרות

כחלק מהחזון ההוליסטי של החברה לקחנו אחריות על כל פינה ופינה בבית ותיכננו בצמוד עם החברות המובילות בעולם ועם צוות אדריכלים ומהנדסי הפרויקטים חבילות גמרים משודרגים, מערכות חדשנות הכוללות בית חכם לנוחות שלא תוכלו לחזור ממנה. עם זאת התאמנו מערכות מטבחים ומערכות ריהוט עם טובי המעצבים בינלאומים. אנו מאמינים בלשמר את הקו העיצובי של הפרויקט ולספק לדיירי הפרויקט טכנולוגיה ועיצוב חסר פשרות, בתהליך נוח בליווי בעלי המקצוע מובילים. קחו לכם נשימה ותהנו מהקולקציות של טובי המעצבים בעולם.

חבילות גמרים משודרגות

הקודם
הבא

חבילת מטבחים

הקודם
הבא

חבילת חדשנות ובית חכם

הקודם
הבא

חבילת ריהוט

הקודם
הבא
© 2019 All Rights Reserved

התקשר עכשיו לטלפון *8394*
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: