מגדלי הצעירים

קבוצת חג'ג'

מנחם בגין 158 תל אביב, לוקישיין סופר אסטרטגי במאר הצפוני על דרך מנחם בגין, סמוך לרכבת ארלוזרוב והבורסה ברמת גן, צמוד לאילון, בית משפט השלום ובית חולים איכילוב, כל זאת כניסה לת"א ועתידי התחנת הרכבת הקלה. 

המיקום

מיקום מושלם, איכות בניה ותכנון שטרם נראו בישראל.
לוקישיין סופר אסטרטגי במאר הצפוני על דרך מנחם בגין, סמוך לרכבת ארלוזרוב והבורסה ברמת גן, צמוד לאילון, בית משפט השלום ובית חולים איכילוב, כל זאת כניסה לת"א ועתידי התחנת הרכבת הקלה. 

פרויקט חד קרן המוביל את איזור עירוב שימושים  במגורים, משרדים ומסחר בלוקיישין שאין שני לו.

הפרויקט

זוג מגדלים בני 40 ו-46 קומות המחוברים בניהם בגשר ייחודי, בעיצוב ארכיטקטוני מדהים, בעל קווים מעוגלים ועתידניים.
486  דירות בנות 2,3,4, ו- 5 חדרים, פנטהאוזים ודירות פאר מיוחדות מרכיבות תמהיל יוצא דופן של פרויקט יוקרה בלב ליבה של ת"א, מול פארק מוריק, עם קרבה לצירי תנועה ראשיים,
כולל מנהרת תנועה ייעודית מאיילון ישירות לחניון המגדל. לובי גבוה ומפואר, יקדם את הדיירים והעובדים בחמשת קומות המשרדים, מרכז מסחרי ובו מסעדות, בתי קפה, בנקים וחנויות שירותים, יאפשר נוחות מרבית לעסקים במגדל.

86
קומות

486
דירות

4
קומות משרדים

קומת
מסחר

חניון
תת קרקעי

2-5
חדרים ופנטהאוזים

הקודם
הבא

אדריכלות

משרד האדריכלים "יסקי מור סיון" ממשרדי האדריכלים המובילים בישראל, תכנן יצירת מופת ארכיטקטונית אורבנית.

תכניות קומה

EDMOND סטנדרט

כחלק מהחזון ההוליסטי של החברה לקחנו אחריות על כל פינה ופינה בבית ותיכננו בצמוד עם החברות המובילות בעולם ועם צוות אדריכלים ומהנדסי הפרויקטים חבילות גמרים משודרגים, מערכות חדשנות הכוללות בית חכם לנוחות שלא תוכלו לחזור ממנה. עם זאת התאמנו מערכות מטבחים ומערכות ריהוט עם טובי המעצבים בינלאומים. אנו מאמינים בלשמר את הקו העיצובי של הפרויקט ולספק לדיירי הפרויקט טכנולוגיה ועיצוב חסר פשרות, בתהליך נוח בליווי בעלי המקצוע מובילים. קחו לכם נשימה ותהנו מהקולקציות של טובי המעצבים בעולם.

© 2019 All Rights Reserved

התקשר עכשיו לטלפון *8394*
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: